Bohemiška šventė oranžerijojeBotaninio stiliaus, romantiška ir bohemiška vestuvių šventė oranžerijoje - idėja, kurią įgyvendinome kartu su šaunia komanda:

Fotografai: SP fotografija Floristas: Nothing But Flowers MUAH: Kristina Pasaka Busilaitė Suknelės ir aksesuarai: Jurgita Bridal Modeliai: Vaiva Žymantaitė ir Deividas Spaudos dizainas: Bruknės vestuvės


Labai džiaugiamės rezultatu bei kviečiame pasižvalgyti 😊Prie botaninio stiliaus derinome vestuvinės kanceliarijos detales: kvietimus, susodinimo planą bei plakatą su sentencija. Juose naudoti dizaino elementai subtiliai atkartoja bei papildo tokio stiliaus šventei būdingą lengvumą, švelnumą bei romantišką nuotaiką.


Šventinės spaudos pagrindu tapo prigesintų spalvų akvarelė, marginta ranka pieštais augalų motyvais. Lengvas peršviečiamas kalkinis popierius kvietimams suteikia paslapties, o vaško antspaudas su augalo motyvu simbolizuoja tvirtą, ilgalaikį meilės ryšį.
Netikėtas sprendimas - pakabinamas kelių dalių susodinimo planas – puikiai tinka didesnėms erdvėms su aukštomis lubomis.
Minimalistinis plakatas su jaunavedžiams svarbia sentencija ar eilėraščio posmu tampa stilingu ir prasmingu foto zonos ar linkėjimų kampelio akcentu.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon