Sveiki – tai mes!Prasidedant naujam sezonui, pagaliau ir mes radome laiko Jums prisistatyti kaip komanda. Sakome pagaliau, nes šią mintį brandinome jau keletą mėnesių, tačiau vis pritrūkdavo laiko, ryžto, įkvėpimo, o ir kalbėti apie save mums nėra labai paprasta užduotis. Todėl pažaidėm žaidimą „Dvi prieš vieną“ ir taip gimė šios eilutės apie mus. Laura viską vizualizavo ir vuolia, tai mes – Nijolė, Dovilė ir Laura. Trys bruknės – viena komanda, kurianti Jūsų vestuvinius kvietimus.

Meniška siela, inspiratorė, dizainerė, fotografė. Savyje nešioja energijos ir idėjų užtaisą. Perfekcionistė – piešia, maketuoja, komponuoja, dailina kiekvieną elementą iki tobulo rezultato, kuriuo nekantrauja pasidalinti su Jumis. Visada ypatingai laukia atgalinio ryšio, nes kiekviename kvietimo dizaine palieka dalelę saves. Nijolė jaučia silpnybę skaniam maistui ir nepriekaištingam jo pateikimui, labai myli gamtą, laisvu laiku ją neabejotinai sutiksite pievose, meno galerijose ar spektakliuose.


Gamybos specas, auksinės rankos. Be galo kruopšti ir dėmesinga detalėms, keliskart viską patikrina, gražiai supakuoja ir sudėlioja į lentynėles. Jos darbo vieta visada tvarkinga, net ir tada, kai vienu metu gamina kelis projetus. Bruknių studijoj ji šalčiausio proto, labiausiai struktūruota ir spinduliuojanti ramybe diplomatė. Dovilė turi išpuoselėtą skonį subtilumui, bohemiškai romantikai, mokosi floristikos meno ir labai myli katinėlius. Be jos ramaus būdo, žavesį keliančio paprastumo, sunku įsivaizduoti besisukant Bruknių studijos pasaulį.


Kūrybos vadovė, dizainerė, pagrindinis idėjų generatorius, be kurio studijoje sunkiai įsivaizduojami bet kokie kūrybiniai procesai. Laura nuolat ieško, bando ir testuoja, kartais būna šiek tiek chaotiška ir spontaniška, bet jos darbuose visuomet jaučiamas balansas. Ji tapo akvarele, yra įvaldžiusi kaligrafijos meną, dievina kavą ir jaučia silpnybę stilingoms kanceliarijos priemonėms. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gan kukli, bet užteks užkalbinti, kad atrastumėt aktyvią, pozityvią asmenybę, be proto mylinčią gyvenimą ir savo veiklą.


Tai tiek apie mus, O mūsų darbus kviečiame apžiūrėti atnaujintoje galerijoje bei Facebook ir Instagram paskyrose.

P.S. antadieniais pas mus atvirų durų dienos – labai kviečiame užsukti, susipažinti, apžiūrėti, o gal ir išsirinkti savuosius vestuvinius kvietimus! Lauksime Jūsų!


Su meile,

Bruknės vestuvėms