Individualios iliustracijos

Galimybė būti prieinamoms ir pasiūlyti Jums dizaino adaptavimo paslaugą labai svarbus ir džiuginantis mūsų darbo aspektas. Tačiau jei paklaustumėt ką Bruknės mėgsta labiausiai – tai neabejotinai būtų nauja kūryba ir individualūs dizainai. Šioje srityje daugiausiai patirties ir įdirbio turi Bruknė Laura, piešianti ir į kvietimus perkelianti išskirtines, savitas ir labai žavingas jaunųjų iliustracijas.


Linkėjimų paveikslas su individualia jaunųjų iliustracija

Daugiau šios šventės akimirkų ir mūsų kurtų kanceliarijos detalių


Jaunųjų iliustracijos piešimas dažniausiai seka kartu su individualaus dizaino kūrimu. Iliustracija piešiama remiantis užpildyta anketa bei pateiktomis jaunųjų nuotraukomis. Tokio tipo piešiniuose galima atspindėti ne tik išvaizdos, bet ir būdo bruožus: jose neretai atsiranda augintiniai, hobių/pomėgių simboliai ar kiti jauniesiems svarbūs atributai. Kuriant iliustraciją, dėmesys atkreipiamas ir į smulkiausias detales: būsimą vestuvių aprangą, šukuosenas, gėles bei šventės stilių.


Pilnai iliustruoto kvietimo pavyzdys, kuomet piešiami ne tik jaunieji, bet ir kiti svarbūs šventės simboliaiDetalė iliustruojanti ir užsimenanti apie būsimą šventės vietą

Iliustracija gali būti perkeliama ir į šventės dienos kanceliariją: pavyzdžiui - ceremonijos programėles

Daugiau šventės akimirkų


Dviračių sportas - jaunųjų bendras pomėgis ir aistra


Individualios iliustracijos lengvai pritaikomos bet kokiai kvietimo formai

Ta pati iliustracija gali būti naudojama ir linkėjimų paveikslui


Iliustraciją papildo subtili akvarelė ir aukso blizgesys

Individualios iliustracijos yra labai universalus dizaino elementas, kuris gali būti naudojamas tiek kvietimuose, tiek šventės dienos kanceliarijoje. Tai būdas atspindėti ir perteikti asmenybes bei jus siejantį ryšį, taip pat būti savitiems ir maksimaliai suasmeninti kvietimus.


Drąsiai kreipkitės – pakonsultuosime, aptarsime visas detales ir sukursime pirmąjį Jūsų bendro gyvenimo portretą ;)
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon