Vestuvinių kvietimų tendencijos 2018Kvietimai neabejotinai yra viena svarbiausių vestuvių šventės detalių. Tai yra pirma žinutė, kurią Jūsų artimieji ir draugai gauna apie Jūsų šventę, jos atmosferą ir stilių. Manome, kad kvietimų pasirinkimas yra labai svarbus procesas, o išsirinkti kvietimai turi būti ne tik stilingi, bet ir kalbantys išskirtinai apie Jus.

Tačiau tokioje stilių ir dizaino sprendimų gausoje kvietimų pasirinkimo procesas gali tapti dideliu galvos skausmu. Šiuo atveju mes labai norime ir esame pasiruošusios Jums padėti. Nuolat sekdamos vestuvinių tendencijų pokyčius pasaulyje ir Lietuvoje, stengiamės nuo jų neatsilikti ir kurti ne tik estetišką, bet ir šiuolaikišką dizainą. Todėl kviečiame kartu pasižvalgyti po vestuvinių kvietimų tendencijas. Jų tikrai yra labai daug ir pačių įvairiausių, tačiau mes atrinkome 10 stilistikų, kurias matome stipriai įsibėgėjusias pasaulyje, ir sėkmingai įsitvirtinančias Lietuvoje – jas pritaikėme ir savo darbuose.


Žaluma


Žalia spalva savo ramumu ir natūralumu užkariavusi daugybės žmonių širdis vestuvių dekore karaliauja jau keletą sezonų. Natūralu, kad ir vestuviniuose kvietimuose žalia pasireiškia pačiais įvairiausiais augalų motyvais, deriniuose su kaligrafiniais ir minimalistiniais šriftais.  Ypač stilingai kvietimuose nugula akvareliniai augalų fragmentai arba grafiniai – ranka piešti  botaniniai gėlių ornamentai.Pastaraisiais metais moderniame dekore tapo populiaru naudoti palmea ir monsteros lapus, tad pasirinkus tropinių augalų piešinius galima puikiai atskleisti ir miesto stiliaus vestuvių tematiką.

Akvarelė


Nuo abstrakčių akvarelės liejinių iki smulkių ir konkrečių piešinių, kurie užpildo kvietimus. Galima rinktis pastelinius atspalvius arba gilius, sodrius liejinius žaidžiančius tarpusavy. Norintiems žavaus romantikos ir modernumo derinio, akvarelė – pasirinkimas numeris vienas.
Kaligrafija


Ši tendencija tikrai puikiai įsitvirtino tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje ir įgauna labai stiprų pagreitį, todėl raginame tuo pasinaudoti. Galima rinktis kvietimus, kuriuose kaligrafiškai rašoma tik svarbiausia informacija – pvz.: Jūsų vardai, šventės data, Jums svarbi frazė/citata – arba tokio tipo dailyraščiu išpildyti visą kvietimo tekstą.Minimalizmas


Išskirtiniai šriftai, tekstas didelėmis raidėmis, teksto įspaudai – tai modernūs dizaino sprendimai reikalaujantys minimalistinio išpildymo, kuris visą dėmesį sukoncentruoja į žodžius, frazes, Jūsų vardus. Tokiu būdu kvietimas neapkraunamas, o norint daugiau dekoratyvumo visada galima rinktis įdomesnį faktūrinį popierių ar nestandartinius vokus.Gėlės


Patys įvairiausi gėlių piešiniai, puikiai tinkantys boho, vintage ar rustic stiliaus vestuvėms ir ne tik. Tai labai universalus dizaino motyvas, kurį galima pritaikyti prie įvairių stilių, sukuriant vis kitokią nuotaiką.Ženkliukai ir pakabučiai


Mažos detalės kurios puikiai užbaigia bet kokio stiliaus kvietimų dizainą. Puikiai tinka teminėms vestuvėms, pvz.: pajūrio, kelionių tema ar vestuvių piknikui. Tokiais elementais gali tapti patys įvairiausi simboliai: inkariukai, lėktuvėliai, mašinytės, ženkliukai su Jūsų inicialais ar kiti Jums svarbūs ir prasmingi motyvai.„Metallic“ atspalviai ir folijavimas


Auksas ir kiti metallic atspalviai (sidabras, varis) neabejotinai užsitarnavo tvirtą poziciją dizaino sferoje ir tikrai neaplenkė vestuvinių kvietimų – pastaraisiai metais blizgėjo dauguma, o kokybiškam blizgesiui išgauti buvo pasitelkta folijavimo technika. Taip, tai yra pakankamai brangus sprendimas mažoms šventėms, tačiau jeigu planuojamas svečių skaičius yra 60 ir daugiau, kuomet gaminama virš 30 vienetų kvietimų – tuomet tikrai verta turėti tokius kvietimus. Galima folijuoti vardus arba tik monogramą, arba art deko stiliaus ornamentą. Bet kokiu atveju, šios detalės įvedimas byloja apie modernias, klasikines ar net šiek tiek rafinuotas vestuves.
Geometrija


Kvadratai, rombai, šešiakampiai ar visiškai naujos formos, gimstančios jungiant tiesias linijas. Tai gali būti tiesiog minimalistinis simbolis derantis su Jūsų vardais arba didesnę kvietimo dalį užpildantis ornamentas. Grafiškas detalių jungimas gali sukurti pačius įvairiausius ornamentus, kurie tinka boho stiliaus vestuvėms, o taip pat puikiai dera ir prie urban stiliaus vestuvių, kurios švenčiamos modernioje erdvėje.Karpiniai


Ažūras, lengvumas ir netikėtumas – tai karpiniai kvietimams, kuomet galima išpjauti pačius įvairiausius dizaino elementus, pvz.: gėlių motyvus, įvairias iliustracijas, tekstą ar abstrakčius geometrinius elementus. Pasirinkimo laisvė tikrai didelė, o rezultatas stulbinantis ir tikrai išskirtinis!


Iliustracijos


Kartais vien pasaulinių tendencijų neužtenka, o norisi dar ir kažko labai asmeniško ir individualaus. Iš tokių norų gimsta ir naujos tendencijos – būti itin savitiems ir suasmeninti kvietimo dizainą. Variantų yra pačių įvairiausių: tai gali būti kvietimai su Jūsų nuotrauka, Jūsų sugalvotomis ar net ir pačių pieštomis iliustracijomis, Jūs galite būti savimi, o galite būti savo vidiniais herojais – šiuo atveju nėra ribų nei Jūsų fantazijai nei pačiam dizainui – tereikia investuoti šiek tiek daugiau laiko, kad būtų išgautas norimas ir Jus pačius džiuginantis rezultatas.
Ir pabaigai, viską apjungianti tendencija – dekoratyvūs vokai.


Tai kvietimą papildanti detalė – netgi neatsiejama kvietimo dalis, kuri gali dar stipriau išreikšti šventės temą. Šiuo atveju, įspūdį padeda sukurti voko spalva ir vidinis raštuotas įklijas. Dideliais gėlių žiedais, žemėlapiu ar geometrinėmis formomis užpildyti, o gal minimalistine jūsų monograma pažymėti vokai – tai lygiavertė detalė pačiam kvietimui.


Taigi, nepaisant tendencijų gausos, tikimės, jog ne tik palengvinome Jūsų pasirinkimo procesą, bet ir įkvėpėme Jums naujų idėjų.  O jei kažkas tiko ir patiko ir norite mūsų pagalbos, kuriant Jūsų šventės atmosferą  – būtinai susisiekime!


Ačiū Jums – kad esat atviri, nuoširdūs, smalsūs ir pasitikintys mumis.

Su meile ir šypsena Bruknės – vestuvėms