Popieriaus ir gėlių draugystė

Pastaruosius keletą metų kuriame tik šventinę kanceliariją ir nors sulaukdavome nemažai prašymų dekoruoti šventes, visgi pasilikdavome prie aistros popieriui. Kvietimai, svečių susodinimo planas, stalo numeriai ir vardo kortelės buvo pagrindiniai mūsų kūrybos vaisiai. Tačiau prieš mėnesį prie mūsų komandos prisijungus dar vienai Bruknei, iš naujo ėmėme svarstyti apie galimybę pasiūlyti Jums dekoro paslaugą. Labai džiaugiamės ir pagaliau oficialiai pranešame, kad mūsų komanda išaugo iki 4, o studijoje ėmė sklandyti nauji, gėlėti vėjai. Ilona puikiai jaučiasi kurdama šventinę kanceliariją, bet meilė gėlėms bei patirtys, kurios buvo puoselėjamos ketverius metus dirbant gėlių salone ir dekoruojant šventes, niekur nedingo, tad į mūsų planus ir svarstymus grįžo mintys apie dekorą. Iškart supratome ir išgryninome, jog jei imsimės šio darbo, tai jis bus paremtas nestandartinio ir kūrybiško dekoro konceptu – taip gimė mintis apjungti dvi mūsų meiles – popierių ir gėles. Nieko nelaukdamos ėmėmės savo idėjos įgyvendinimo ir jau galime pasidalinti rezultatais. Dirbdamos su kvietimais ir kita šventine kanceliarija, nuolat ieškome naujų popieriaus panaudojimo būdų, tekstūrų, spalvų ar sulankstymo variantų. Popierius gali turėti nesuskaičiuojamą kiekį panaudojimo galimybių. Neabejojame, dažnas vaikystėje esate susidūręs su origami, lankstę lėktuvėlį, laivelį, gervę ar balandį. Tai ir panaudojome kaip inspiraciją – kurdamos šią dekoro koncepciją neatsispyrėme moduliniam origamiui. Jungiant trikampio formos detales tarpusavyje kūrėme pavienius stalo dekoro elementus ir tūrius. Tamsaus popieriaus lankstiniai tapo gėlių kompozicijų ir kanceliarijos pagrindu. Ant tvirtos ir tamsios tarsi žemė popieriaus konstrukcijos gulė purūs ir balti gėlių žiedai, sudarydami sniego pusnies įspūdį, o iš jų stiebėsi ažūriški Lietuviškos pievos augalų skeletai. Neatsitiktinai šiai įvaizdinei fotosesijai pasirinkome labai jaukų urbanistinio stiliaus restoraną Užupyje – Sweet Root. Lietuvišką identitetą atspindinčioje erdvėje šis žemiškų ir prigesintų spalvų dekoras atrodė lengvai ir romantiškai.


Dekorą papildė Sand Snow Linen stalą lig žemės dengiati pieno baltumo lininė staltiesė.Tūrinę popieriaus kompoziciją sujungėme iš daugybės įvairaus dydžio origami trikampių. Jų lankstymui prireikė poros dienų ir visų mūsų rankų.Pavienius trikampius naudojome kaip laikiklius kitiems kanceliarijos elementams: stalo numeriui, vardo kortelėms bei susodinimo planui.
Nuotakos puokštėje džiovinti augalai suteikė lengvumą ir žiemiško metų laiko pojūtį.

Romantiška, moderni, papastumu spinduliuojanti nuotaka ir ją puošianti natūralaus lino Adatytės suknelė.


Susodinimo planas gali būti ir iš atskirų kortelių, o jo ekspozicija tik fantazijos ir erdvės pritaikomumo klausimas.Prie dekoro koncepcijos pritaikėme modernius, minimalistinius, trikampių lankstinių formas atkartojančius kvietimus.


Štai taip kūrybiškai ir kiek netikėtai gimė popieriaus ir gėlių draugystė, kurią mes labai norėtume puoselėti toliau. Jei Jums ši idėja įdomi ir artima – susisiekime, bendraukime ir kurkime Jūsų šventės dekorą kartu!