Senos tradicijos atgimsta moderniuose dekoruoseDžiovinti augalai, lininės servetėlės, bičių vaško žvakės, močiutės krištolas bei stalo įrankiai sukuria žavingą šventinės vakarienės atmosferą su lengvu nostalgijos prieskoniu, o moderni, pastelinių spalvų kanceliarija padeda atsiskleisti natūralioms, žemiškų spalvų gėlių kompozicijomis bei tamsesniems stalo dekoro akcentams.

Kitose šventės erdvėse atsiranda daugiau spalvų, ryškesnių detalių, tačiau išlaikoma nostalgiškos nuotaikos atmosfera: senovinis fortepijonas, tamsi mediena, aukso detalės, krištolas, tradiciniai lietuviški desertai bei anturių kompozicijos. Prie visų šių detalių taip pat derinama modernaus dizaino pastelinių spalvų spauda: kokteilių baro meniu, desertų stalo pavadinimas ir kt.
Šampano stotelė tampa jaukia bei stilinga erdve neįpareigojantiems svečių pokalbiams.Nepamirškime ir nebijokime tradicinių lietuviškų desertų - šakotis ne tik gardus, bet ir savo išskirtine forma gali papuošti bet kurį desertų stalą - tereikia atrasti subtilius ir derančius dekoro sprendimus.Spauda: Bruknės vestuvės

Dekoras/gėlės: Vynvytis

Vieta: DEKŪ

Nuotraukos: MARTYNA STASIULIONYTĖ


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon